Wybierz język: NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийEspañol

Informacje techniczne

  • Home
  • /
  • Informacje techniczne

Połączenie ruchu wody i powietrza z wielobarwnym oświetleniem tworzy wspaniały efekt dekoracyjny co przykuwa uwagę. Płynne unoszenie się pęcherzyków powietrza mieniących się w wodzie kryształowymi barwami innymi dla każdego koloru oświetlenia tworzy efekt relaksacyjny.

Przenikające się woda, światło i powietrze, zamknięte w niewidzialnej barierze jaką jest akrylowa ściana wodna tworzą harmonijny i relaksacyjny widok. To obecnie najmodniejszy sposób dekoracji wnętrz wyznaczający nowy trend w tej dziedzinie. Ściany wodne bąbelkowe umożliwiają stworzenie zapierających dech w piersi aranżacji wodnych, które podkreślą wystrój domu, recepcji w firmie, przestrzeni publicznej w instytucjach, barach, hotelach, dyskotekach, salonach SPA i w każdym innym miejscu gdzie są niepowtarzalną alternatywą dla surowych i pustych ścian. Mogą być wykorzystane m.in. jako ściany działowe większych pomieszczeń, panele dekoracyjne wmontowane w istniejące ściany działowe czy panele wiszące.

Nasze ściany dedykowane są jako nowoczesny wystrój oraz wspaniały efekt Sali Weselnej, Jedyne i niepowtarzalne tło dla Młodej Pary na Sali Weselnej, Recepcji lokalu jako tło, Holi HOTELOWYCH, Pubu, Dyskoteki, Pizzeri, Restauracji, Dyskoteki, Domu jako Bar, Lub jako Ścianka wolno stojąca oraz do innego zastosowania wedle potrzeb naszych klientów .

Świadczymy też usługi w wynajęciu ścian na Targach Wystawienniczych dla firm oraz Salonów samochodowych, EVENTACH PLENEROWYCH , Koncertach jako Vip Bar i innych …

Ściany wodne bąbelkowe produkowane przez naszą firmę osobiście wykonane są ze szkła akrylowego ( plexiglasu ) (o niesamowitej wytrzymałości napięciowej ) zaletą naszych ścian jest to że nie są  KLEJONE JAK W INNYCH FIRMACH TYLKO WYLEWANE W FABRYCE NA NASZE OPATENTOWANE ZLECENIE co zapewnia nas iż nasze ściany nie  rozklejają się  po paru latach jak w innych firmach. Nasze  tafle  są całkowicie przezroczyste transparentne  co pozwala na przepuszczanie światła bez zniekształceń. . Kiedy odłączymy zasilanie napowietrzania ściany stają się zupełnie przejrzyste prawie jak szkło .

Materiał ten nie zniekształca obrazu ani barw. W porównaniu do zwykłego szkła jest materiałem mało kruchliwym, elastycznym i znacznie bardziej bezpiecznym. Szkło akrylowe jest dużo lżejsze od zwykłego co ułatwia montaż na kondygnacjach i transport.

Dzięki zastosowaniu wody demineralizowanej oraz chemii ,tabletek akwarystycznych, proszków  zachowują czystość w całym okresie użytkowania .

Użyte energooszczędne oświetlenie LED RGB zapewnia wspaniałe efekty kolorystyczne i szybką łatwą zmianę koloru barwy w danym czasie .

Używane przez nas pompy powietrza do produkowania bąbelków są najwyższej jakości światowych wiodących marek w dziedzinie akwarystyki  oraz zachowują bardzo małe wydawanie hałasu zaledwie 40db co w połączeniu z zabudową gdzie jest umieszczona pompka daje nam prawie zerowy wskaźnik szumu podczas pracy .

Pobór prądu w przypadku największych pojedynczych dekoracji wodnych wynosi do 120W.

Zalana ściana wodą destylowaną wymaga jedynie okresowego dodawania tabletki chemicznej służącej do krystalizacji wody oraz uzupełnienia odparowanej wody demineralizowanej taką samą.

Zastosowanie nowoczesnej techniki oświetleniowej led RGB o bardzo małym poborze prądu zaledwie 12v i 4,7 wat na 1 godzinę pracy przy paskach 150 led na 5metrach bardzo małe wytwarzanie ciepła a możliwość cyfrowej zmiany kolorów tworzy to z połączeniem wody oraz bąbelków powietrza niesamowity efekt w danym pomieszczeniu a dodany do zestawu pilot bezprzewodowy umożliwia zmianę barwy koloru lub odcienia oraz intensywność na dany kolor użytkownika.

Firma nasza świadczy kompleksową usługę montażu ścian wodnych bąbelkowych.

Zapewniamy bezpieczny transport z naszej firmy bezpośrednio do klienta. Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie w zależności od potrzeb naszych klientów.

Zlecenia przyjmujemy na terenie całej Polski oraz po zagranicami naszego kraju. Dysponujemy profesjonalną przeszkoloną ekipa montażową co pozwala nam na szybki nie raz 1 dniowy montaż ścian w danym lokalu w zależności od wielkości projektu.

Wymiary naszych ścian wodnych bąbelkowych to panel 100x300cm powielany o dany wymiar . Głębokość ściany wodnej to zaledwie 18mm dzięki czemu instalacja jest możliwy na istniejących ścianach w domach, barach, oraz innych miejscach. Montaż większych ścian jest możliwy poprzez dostawienie kilku paneli.